Nowości

Bestia Jailer`a i dziewczynka, która myślała, że może zmienić świat...

Drugi tydzień raidów za nami, czas na krótkie podsumowanie naszych postępów. Wraz z otwarciem pierwszego tygodnia mythic Tarragrue (mythic) padł bez większych problemów. Dodatkowo, by uprzyjemnić sobie koniec tygodnia postanowiliśmy przywołać dziewczynkę Sylvanas (normal) do porządku, więc szybko nadrobiliśmy killa z zeszłego resetu.

Dobra robota Panie i Panowie.

W Nathrii już nic nie wrzeszczy

Po szybkim wykończeniu Sire Denathrius'a na heroic przystąpiliśmy do pozbycia się szkodników na mythic'u. Pierwsze sukcesy już za nami, a Shriekwing nie miał zbyt dużo czasu na wrzeszczenie w zamku po naszej interwencji.

 

Frost Mane 2, Castle Nathria 0

Minęło kilka tygodni naszej walki w Castle Nathria. Po krótkiej przerwie w czasie świąt wystartowaliśmy od nowego roku z nowymi siłami i po nadrobieniu zaległości rozpoczęliśmy nasz progress na Sire Denathrius HC. Po 2 tygodniach prób w końcu udało nam się go pokonać w pełnej stylu walce. Gratuluje wszystkim wytrwałym a szczególnie temu tankowi, który przeżył.

Zapraszam wszystkich ciekawych do obejrzenia nagrań z walki.

(klik)

Rogue POV

Holy Paladin POV

Frost Mane 1, Castle Nathria 0

W ciągu dwóch pierwszych dni udało nam się osiągnąć pierwsze sukcesy, pokonać pierwsze 6 bossów, o czym pisaliśmy ostatnio gdzie zatrzymaliśmy się na The Concuil of Blood. Kolejne 3 dni pozwoliły nam jednak nadrobić pewne zaległości i w poniedziałek pokonaliśmy wszystkie przeciwności wliczając w to samego Sire Denathriusa. Gratulujemy wszystkim, którzy dokonali wszelkich starań by postawić te pierwsze kroki i osiągnąć pełen sukces w pierwszym tygodniu zmagań.

Zapraszam do obejrzenia nagrania z samej walki.

Raidy zostały otwarte, pierwsi przeciwnicy zostali pokonani.

Przez ostatnie tygodnie dokładaliśmy wszelkich starań by zebrać odpowiednią liczbę ludzi by rozpocząć normalne raidy od pierwszego dnia contentu. Rezultaty rekrutacji pozytywnie przekroczyły nasze oczekiwania gdy na raid stawiło się ponad 40 osób, z których udało utworzyć się dwie grupy raidowe.

Gdy organizacja dobiegła końca ruszyliśmy pełną parą i widać pierwsze rezultaty. Udało się położy 4 z 10 bossów co jest świetnym wynikiem jak na docierające się grupy. Padło:

  • Shriekwing;
  • Huntsman Altimor;
  • Hungering Destroyer;
  • Lady Inerva Darkvein;

Gratuluje wszystkim, którzy starali uzyskać się ten efekt.

Nasze poczynania możecie zobaczyć na YouTube oraz logach tu i tu.

Powodzenia w kolejnych dniach.

Start strony

W dniu 2020-08-29 wystarowała strona gildii.